شرایط استفاده

این وب سایت تنها برای کمک به مشتریان در گردآوری اطلاعات سفر، تعیین دسترسی به کالاها و خدمات مربوط به سفر،  یا انجام معاملات با تامین کنندگان سفر و برای سایر اهداف ارائه شده است. مشتری سفارش خودرا از طریق وب سایت و / یا رزرو از طریق ما در این وب سایت و یا از طریق نمایندگی خدمات مشتری ما رزرو می کند.

 پیشنهادات این وب سایت بدون پذیرش اصطلاحات، شرایط و اعلامیه های مندرج در زیر (به طور کلی، "شرایط استفاده" یا "توافق") به شما ارائه گردیده و به پذیرش شما بستگی دارد. لطفا شرایط استفاده را با دقت بخوانید. با دسترسی به این وبسایت یا استفاده از این وبسایت، رزرو محصولات یا خدمات سفر در این وبسایت یا تماس با عوامل مرکز تماس ما، شما موافقت میکنید که شرایط استفاده از آن در حال اعمال است. اگر با شرایط استفاده موافق نباشید، لطفا از طریق این وب سایت یا عوامل مرکز تماس ما از رزرواسیون استفاده نکنید. 

استفاده از وب سایت

به عنوان یک شرط استفاده از این وب سایت، شما موارد زیر را تضمین می کنید

 

(i) شما حداقل 18 سال سن دارید و ذهنیت صحیح دارید
(ii) شما اختیار قانونی برای ایجاد یک الزام قانونی دارید
(iii) شما از این وب سایت تحت شرایط مندرج استفاده میکنید
(iv) شما تنها از این وب سایت برای رزرو قانونی برای خود یا برای فرد دیگری که قانونا از جانب ایشان مجاز به عمل هستید استفاده میکنید.
(v) شما افراد دیگری که به نمایندگی از ایشان خرید خواهید کرد را از مقررات و محدودیتهای سایت مطلع خواهید کرد..
(v) تمام اطلاعاتی که توسط شما در این وبسایت ارائه شده درست، دقیق، جاری و کامل است
(vii) اگر شما یک حساب آنلاین با این وبسایت داشته باشید، از حساب خود محافظت خواهید کرد و نظارت و مسئولیت هرگونه استفاده از حساب شما توسط شما خواهد بود. ما حق خود را برای ممانعت از دسترسی هرکسی به این وبسایت و خدماتی که ارائه میگردد را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی و به هر دلیل که ناقض شرایط استفاده است را ، حفظ می کنیم.

فعالیت های ممنوعه

از این وب سایت یا محتوای آن برای هر هدف تجاری استفاده کنید

هر گونه رزرو تقلبی یا تقلب در هر تقاضایی که رزرو میکنید

دسترسی بدون اجازه، نظارت و یا کپی هر گونه محتوا یا اطلاعات این وب سایت با استفاده از هر ربات، عنکبوت، اسکرپ یا سایر ابزارهای خودکار و یا هر فرآیند دستی برای هر هدف بدون اجازه کتبی ما؛
محدودیت های هر سرآیند انحصاری ربات را در این وب سایت نقض کنید یا از اقدامات دیگر استفاده شده برای جلوگیری یا محدود کردن دسترسی به این وبسایت جلوگیری کنید یا از آنها دور شوید.
اقداماتي را انجام دهيد كه ممكن است در اختيار ما قرار گيرد يا ممكن است تحريمي غير منطقي يا غيرعادي در زيربخش ما داشته باشد.
استفاده غیر مجاز از محتوی و اطلاعات موجود در این وب سایت (شامل قیمت و خدمات مسافرتی) و همچنین زیرساخت هایی که برای ارائه چنین محتوی و اطلاعاتی استفاده می شود که صرفا به ما و یا تامین کنندگان  ما اختصاص دارد.هرگونه تغییر، کپی، توزیع، انتقال، نمایش، انجام، تولید، انتشار، انتقال، یا فروش هرگونه اطلاعات، نرم افزار، محصولات یا خدماتی که از این وبسایت یا از طریق این وب سایت دریافت شده است. علاوه بر این شما موافقت می کنید:
اگر رزرو یا حساب شما علائم تقلب، سوءاستفاده یا فعالیت مشکوک را نشان دهد، ما ممکن است هر گونه رزرو با نام، آدرس ایمیل یا حساب شما را لغو کنیم و هر حساب مربوطه را ببندیم. اگر فعالیت های جعلی را انجام داده اید، ما حق انجام هرگونه اقدام قانونی لازم را داریم و شما ممکن است مسئول خسارت های مالی، از جمله پرداخت هزینه های دادرسی و خسارت، باشید.
برای مذاکره، لغو رزرو یا انجماد یا بسته شدن حساب، لطفا با ما تماس بگیرید.


Get the mobile app!

Our app has all your booking needs covered: Secure payment channels, easy 4-step booking process, and sleek user designs. What more could you ask for?