راهنمای رزرواسیون

1. زمان رزرو شما. در هر روز، قیمت ها می توانند بر اساس اینکه آیا هتل فکر می کند که می تواند اتاق های خود را برای شب بفروش برساند، نوسان پیدا کند. بهترین وقت شما برای رزرو معمولا در عرض 24 ساعت قبل از اقامت است، زمانی که هتل ها قیمت ها را خاموش می کنند تا از خالی ماندن اتاق ها جلوگیری کنند، اما این باعث ایجاد عدم اطمینان زیادی می شود و زمانی که شما در یک مکان نا آشنا هستید، ایده آل نیست.

خوشبختانه، وب سایت های مانند TheSuitest.com می تواند به شما در زمان رزرو خود کمک کند تا بهترین قیمت را بدون ریسک گرفتن اتاق به دست بیاورید. این سایت به شما امکان جستجو برای هتل ها و پیش بینی هر دو موضوع اتاق در دسترس بودن و نوسانات قیمت را می دهد.

2. امکان برخورداری از سایر تخفیف ها را بررسی کنید. شما می توانید به سادگی با عضویت در یک انجمن یا سازمان واجد شرایط برای برخورداری از تخفیف اضافی همچون انجمن باربری آمریکا، انجمن بیلیارد ایالات متحده و حتی انجمن گلف حرفه ای دیجیتال بوده و تخفیف های متعددی در هتل های زنجیره ای دریافت نمائید. همچنین درصورتیکه عضو دانشگاه یا هر گروه دیگر که ممکن است متعلق به آن باشید، میتوانید با سازمان سنجش در این خصوص مشورت کنید. کارت اعتباری شما همچنین ممکن است تخفیف را ارائه دهد - برای مثال، ویزا امضا، تخفیف و حق بیمه در بازی چرخشی هتل ها را ارائه می دهد.

3. هنگامیکه رزرو به پایان رسید با  استفاده از پاداش مراکزی همچون shop discoverمیتوانید از 5 درصد تخفیف استفاده نمایید.  همچنین هرکسی میتواند با خرید از topcashback.com از 14 درصد تخفیف کلابها استفاده نماید.

4. برای ارتقاء، مذاکره کنید، پرداخت نکنید. به جای رزرو اتاق عجیب و غریب گران در یک محل، یک اتاق با نرخ پایین رزرو کنید و سپس برای ارتقا درخواست نمایید اگر در حال سفر در زمان غیرفعال low season باشید، احتمال بیشتری دارد که در ورود به اتاق بهتری دسترسی داشته باشید.

شما همچنین می توانید تعدادی تاکتیک را جهت ارتقا امتحان کنید مانند:

تماس با یک مدیر برای بررسی اتاقهای در دسترس. (معمولا به این اشاره می کنند که این یک فرصت ویژه است)
5. همانگونه که قید شد قیمتها میتوانند بسیار در نوسان باشند. گاها شما از بروز کردن اطلاعات پرهیز میکنید این موضوع شما را از تغییرات شبانه نرخ محروم مینماید درصورتیکه باکمی صرف وقت میتوانید سهم گاها قابل توجهی از هزینه ها را سیو کنید و در بسیاری مواقع که کاهش نرخی نبود احتمال ارتقای رزرو بدون پرداخت وجه اضافی وجود دارد.دریافت اپلیکیشن موبایل!

با استفاده از اپلیکیشن گشت و گذار هر کجا که هستید، در کمتر از چند ثانیه به راحتی رزرو هتل، بلیط هواپیما و تور خارجی مورد نظرتان را انجام دهید و از بین هزاران گزینه به انتخاب دلخواهتان برسید تا سفری به یاد ماندنی را رقم بزنید.